Sprzedam fajne,wygodne,tanie ciuchy!
poniedziałek, 11 czerwca 2012
Komplet:spódnica bombka i do tego kamizelka bardzo fajna.b.dobry stan
cena 28 zł cena do negocjacji
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz